(063) 310 - 98 - 08 (095) 562 - 42 - 42 zakaz@fabrika-snov.com.ua

Блог / Новости RSS 2.0

Поліестер, мікрофібра, акрил, дралон - що за матеріали?

Якщо ще якихось 20 років тому, велика частина пледів і покривал в основному виготовлялися з натуральних матеріалів, то зараз, ситуація міняється, а кількість штучних тканин збільшується. Що краще: натуральні тканини або штучні - це вирішувати та вибирати Вам! Переваги натуральних тканин знають багато, а ось про переваги штучних матеріалів не всі.

Деякі переваги якісних штучних тканин :
- за ними краще доглядати (прати, сушити)
- на них не утворюються окатиші
- в них не заводяться паразити (міль, кліщі і так далі)
- вони не викликають алергії та не так запилюються
- не залишають після себе волокон
- не линяють
Ще раз хочемо підкреслити, що це відноситься до якісних і сертифікованих матеріалів.

Поліестер - має відмінні функціональні характеристики. Ця легка, "дихаюча", швидковисихаюча, зносостійка сировина, які прекрасно зберігає форму, стійка до світлової та теплової дії.
Поліестер - волокно на основі поліефіра. Зовні поліестер нагадує вовну.

Мікрофібра виготовляється з волокна розміром менше 1 деньє (деньє визначається, як вага в грамах на 9000 метрів нитки), волокна об'єднаються для формування пряжі. Сучасна нитка мікрофібри при довжині в 100 000 метрів важить всього 6 грамів. Мікрофібра була розроблена в Японії. У виробництві мікрофібри використовують поліамід і поліестер. Виробництво мікрофібри - високоточний процес, оскільки необхідно отримати полімерну нитку з діаметром в одну десяту або навіть в соті долі міліметра. Простими словами, мікрофібра - це той же поліестер, тільки тонша нитка, щільніше і м'якше тканина. Мікрофібра має високу стійкість, у неї багата палітра яскравих відтінків, ця тканина повністю піддається пранню. Тканини з мікроволокна мають підвищену всмоктуючу здатність завдяки дуже малому діаметру перерізу нитки (тканина виходить більше "губчастою"). Не рекомендується сушити на батареях, гладити або піддавати тепловій обробці.

Акрил - має високу міцність, термопластичність, високу світлостійкість, не вицвітає, не вигорає.
Акрил нині є кращим вовноподібним волокном, яке за своїми властивостями близько до натуральної вовни. Недаремно покупці часто називають вовноподібну пряжу - "штучною вовною". Акрилові волокна та нитки глибоко і міцно фарбуються, забезпечуючи отримання прекрасного чистого кольору: сніжно-білого, глибоко чорного "під оксамит", яскраві усіх барв веселки і величезну палітру ніжних тонів і півтонів модної гами кольорів. Дивний ефект переливчастого блиску і м'якого "світіння" під променями сонця створюється за рахунок застосування плоских поліамідних і плівкових волокон, забарвлених в той же колір або багатоколірних. У світлі ламп денного світла або на сонці такі вироби як би "спалахують", мерехтять і переливаються. Вироби з якісного акрилу практично не "звалюються", мають малу усадку, зручні в носінні: легкі та теплі.

Дралон - спеціальне волокно, розроблене концерном "Bayer", надміцне і стійке до різного роду діям. Пряжа з включенням дралону м'яка, формотримка, зберігає тепло, легко прати, швидко сохне. Торгова марка: "ГмбХ Dralon GmbH". Дралон виготовляється з поліакрилонітрильних волокон.

 

Хороших покупок в Iнтернет-магазинi «Фабрика снiв»!


Товар(ов):0

Сумма:0.00 грн.

Поиск товаров
Выбор языка
Кухонные полотенца. Купить полотенце на кухню Кухня – это сердце дома, где... Подробнее..
Ворсовые коврики для дома Ворсовый коврик – это... Подробнее..
Банное полотенце Как восхитительно ощущать себя... Подробнее..
Простыни на резинке Если вы устали каждый день... Подробнее..
Наперник купить. Или наволочка для подушки Реставрация подушек с помощью... Подробнее..
Опрос
На сайте хочу купить